PEPTEST/RESTECH DAY

Vážení přátelé,

rádi bychom Vás srdečně pozvali na naší další vzdělávací akci – Peptest/Restech Day, který se uskuteční ve výukovém centru Fakultní nemocnice Olomouc dne 15. března 2024.

Peptest/Restech Day je naší odpovědí na častou poptávku po akci zaměřené na řešení refluxní choroby jícnu z pohledu otorinolaryngologie, alergologie a pneumologie. Celý den se budeme věnovat možnostem diagnostiky refluxní choroby s mimojícnovými projevy i možnostem léčby. Představíme si dvě diagnostické technologie – Peptest, který detekuje přítomnost pepsinu ve slinách, a Restech, který měří pH vydechovaného vzduchu. Důležitým bodem programu budou praktické ukázky obou metod a vyhodnocení výsledků.

Seminář je určen především pro stávající uživatele těchto metod. Ukázka nejčastějších chyb, zodpovězení nejčastějších dotazů a podrobné předvedení správného vyšetření a hodnocení naměřených výsledků Vám usnadní práci, pomůže eliminovat chyby a zkvalitnit péči o pacienta.

Součástí akce budou jak teoretické přednášky a případové studie, tak i praktické ukázky samotných vyšetření a vyhodnocení výsledků.

Registrační poplatek je 500 Kč a nevztahuje se na aktivní účastníky. Instrukce k platbě dostanete Vám zašleme na Váš e-mail po přijetí přihlášky.

Registrace je nyní spuštěna a Vy se můžete přihlásit prostřednictvím formuláře pod následujícím tlačítkem:

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ
POZVÁNKA (pdf)
ODBORNÝ PROGRAM (pdf)

Kontakty

Organizátor akce

IMEDEX s.r.o.

Kladská 1092/1a
500 03 Hradec Králové

Michaela Matějková

koordinátor akce

+420 739 226 204
registrace@imedexacademy.cz

Aleš Kraus

aktivní účastníci

+420 777 769 924
ales@imedex.cz