Společnost IMEDEX s.r.o. se již 15 let věnuje technologickému scoutingu v oboru zdravotnictví. Sledujeme novinky ve světě zdravotnických technologií a hledáme inovativní řešení, která pak dodáváme na český a slovenský trh. Dlouhodobě spolupracujeme s významnými zdravotnickými pracovišti a odborníky napříč různými obory.

Naše zaměstnance podporujeme v jejich osobním růstu a snažíme se pro ně vytvářet příležitosti k naplnění jejich potenciálu a vlastních pracovních vizí. Máme krásnou moderní a útulnou kancelář. A hlavně máme skvělý tým lidí, ve kterém se vzájemně podporujeme a pomáháme si. Firemní úspěchy a radost z nich sdílíme společně.

V současné době nemáme otevřenou žádnou konkrétní pozici, ale zájemcům o práci v naší společnosti jsme vždy otevřeni. Pokud Vás činnost naší firmy zaujala a rádi byste se stali členem našeho týmu, ozvěte se nám. Rádi se s Vámi sejdeme a společně se pobavíme o možnostech spolupráce.

JAK SE U NÁS ZAMĚSTNANCI MAJÍ:

Naši zaměstnanci jsou nejcennější součástí firmy. Děláme všechno pro to, abychom se u nás všichni měli dobře a chodili do práce s úsměvem. Naše zaměstnance aktivně podporujeme v osobním i pracovním růstu. Rádi Vám dáme prostor naučit se cokoli, co Vás bude zajímat a bavit a bude souviset s naší činností. Kromě toho poznáte práci v rodinné firmě, získáte dobré pracovní návyky a naučíte se efektivně pracovat v malém týmu lidí. Při své práci budete spolupracovat na zajímavých projektech a potkáte se s mnoha zajímavými lidmi z českého i slovenského zdravotnictví. Ať už u nás budete pracovat na kterékoli pozici, Vaší prací budeme společně přispívat ke zlepšování kvality moderní lékařské péče nejen u nás, ale i na Slovensku.

Spojit se s námi můžete na našich sociálních sítích, e-mailem nebo telefonicky na níže uvedených kontaktech.