Diagnostika motility dolního GIT

Medifactia Transit-Pellets®

Unikátní diagnostická metoda měření tranzitního času dolního GITu. Použitím této švédské technologie mohou lékaři a radiologové rozlišit mezi normálním, pomalým a rychlým tranzitem.
Tato metoda je vhodná pro pacienty s chronickým průjmem, chronickou zácpou, syndromem dráždivého střeva apod.

Diagnostika motility dolního GIT pomocí Medifactia Transit-Pellets™ vyniká svou jednoduchostí. Pacient po dobu šesti dní užívá fixní dávku radioopakních markerů Transit-Pellets™. Sedmý den se provede jediný abdominální rentgen. Průměrný oro-anal tranzitní čas (OATT, ústa až konečník) se pak vypočítá v závislosti na počtu a umístění zadržených markerů.

Součástí metody je webová aplikace Transit-Pellets™ GI Monitoring System. Tento nástroj lze použít v reálném čase s využitím libovolného zařízení připojeného k internetu a je dostupný všem uživatelským účtům zdravotnických odborníků. Pomocí monitorovacího systému GI může uživatel postupovat v jednotlivých krocích podle průvodce a zadat počet a lokalizaci markerů dle jejich zobrazení na rentgenovém snímku pacienta.

V souladu s Transit-Pellets method™ systém následně automaticky vypočítá celkový a segmentový tranzitní čas střevem pacienta. Zpráva zobrazená po každém testu prezentuje výsledky testu tračníku pacienta v grafickém i reportním formátu a v porovnání s autorizovanými referenčními hodnotami Transit-Pellets method™.

VÝHODY

  • Poskytuje komplexní tranzitní profil střeva vypočítaný z jediného rentgenového snímku
  • Může bezpečně rozlišit mezi normálním, zpožděným a rychlým tranzitním časem tlustého střeva u mužů a žen
  • Použití pro děti od 3 let
  • Umí lokalizovat abnormality ve specifických oblastech tračníku
  • Pouze jedna RTG návštěva
  • Kapsle jsou vegetariánské
  • Snadná aplikace
  • GI monitoring systém – automatický webový nástroj pro vyhodnocení výsledků
produktový leták
CTT REPORTING SYSTEM – PŘIHLÁŠENÍ

PRO KOHO JE URČEN

Pacienti trpící chronickou zácpou, chronickým průjmem, syndromem dráždivého tračníku (IBS-C), průjmovým syndromem dráždivého střeva (IBS-D)

KLÍČOVÁ SLOVA

#gastroenterologie #proktologie #chirurgie #pediatrie

Tomáš Pikora

produktový specialista
+420 731 200 592 | tomas@imedex.cz