Endoscopic system

SonoScape

“Caring for lives through innovation” has been the motto of SonoScape since 2002. Today, this company operates with its products in more than 130 countries around the world. Endoscopic systems offer high image quality, excellent processing of endoscopes and the availability of all modern technologies. The quality of service is ensured not only by our company, but also by four service centers located in Europe (Germany, Holland, Italy, Spain)..

ADVANTAGES

  • Timeless design (Red Dot Awards)
  • Picture in Full HD
  • Patented image processing technologies – VIST (Versatile Intelligent Staining Technology) and SFI (Spectral Focused Imaging)
  • Selection from several light sources
  • Long service life
  • Wide range of endoscopes
  • Ergonomic design of modern endoscopes
  • Well-thought-out design with a short bending radius and a sufficiently wide working channel suitable for therapeutic procedures
  • Quality and fast service
  • Memory capacity of up to 500 GB for archiving patient data – all in one place without the need for additional software and flash drives

WHO IS IT INTENDED FOR?

Treat yourself to the highest quality endoscope at an excellent price-performance ratio. A wide portfolio of processors, light sources and endoscopes enables the placement of systems not only in private gastroenterology clinics, but also in workplaces with a high frequency of diagnostic and therapeutic procedures. The first echoendoscope EG-UR5 (360°endosono) was created by combining two of SonoScape’s strongest know-how in the field of sonography and endoscopy.

Endoscopic towers can of course also be used in endoscopy centers incl. pulmonology and ENT procedures.

KEY WORDS

#gastroscopy #colonoscopy #bronchoscopy #laryngoscopy #gastroenterology #FullHD #pneumology #diagnostics #therapy

Tomáš Pikora

Tomáš Pikora

produktový specialista
+420 731 200 592 | tomas@imedex.cz

PRODUKTY

Obrazové procesory

REF Popis Vlastnosti
HD-550 Rozzářená cesta k dokonalému obrazu Skvělé inovace, zjednodušení mnoha rutinních postupů, velká kapacita interní paměti, VIST, (Versatile Intelligent Staining Technology), výstup ve Full HD
HD-500 Nejmodernější technologie k poskytování endoskopických obrazů ve vysokém rozlišení, což zvyšuje efektivitu a přesnost nejen při rutinních ale i složitých výkonech. VIST (technologie chromoendoskopie vyvinutá společností SonoScape kombinuje optické a digitální zpracování obrazu, vytváří jasný kontrast obrazu, výrazně zvyšuje detaily sliznice a cév, usnadňuje detekci lézí a nádorů v rané fázi), velká kapacita interní paměti, DICOM, snadný přístup k datům pacientů
HD-350 Inovace přepisuje standard. HD-350 je obrazový procesor s vysokým rozlišením. Je navržen speciálně pro splnění vašich nejvyšších požadavků na kvalitu obrazu a překvapivého poměru výkon/cena. vysoké rozlišení HD, velká kapacita vnitřní paměti, mnoho možností úpravy barev obrazu
HD-330 Vysoce kvalitní endoskopické obrazy VIST (technologie chromoendoskopie vyvinutá společností SonoScape kombinuje optické a digitální zpracování obrazu, vytváří jasný kontrast obrazu, výrazně zvyšuje detaily sliznice a cév, usnadňuje detekci lézí a nádorů v rané fázi), velká kapacita interní paměti, DICOM, snadný přístup k datům pacientů
Zdroje světla

REF Popis Vlastnosti
VLS-55 Zvýšený výkon obrazu a životnost 4-LED světelný zdroj umožňuje zobrazování ve více spektrech a ve více režimech, vynikající jas v režimu bílého světla, ale také nekompromisní osvětlení v režimech chromoendoskopie SFI a VIST, kde se výrazně zvyšuje kontrast cévních barev a struktura sliznice, 4-LED světelný zdroj s prodlouženou životností
VLS-50 Maximalizovaný optický efekt a minimální ztráta světla. 2-LED světelný zdroj s životností 10 000 hodin, ovládání variabilního spektra nabízí vysoce intenzivní, čištěné a všestranné možnosti světla, získáte znatelně jasnější, vysoce kvalitní obraz a působivé efekty
HDL-500X S xenonovou výbojkou Teplota barev xenonové výbojky se blíží teplotě barev přímého slunečního světla, obsahuje vysoký index vykreslení barev, který pracuje ruku v ruce s obrazovým procesorem, a nabízí skvělý výkon a kvalitu obrazu, podporuje připojování za provozu, takže můžete rychle měnit endoskopy mezi vyšetřeními bez nutnosti vypnutí systému. Automaticky ztlumí nebo zesvětlí zdroj, aby poskytoval vždy nejlepší úroveň osvětlení. Úroveň osvětlení lze navíc v případě potřeby upravit i ručně pomocí ovládacího panelu zdroje světla.
HDL-35E Vysoce účinný LED zdroj světla s dlouhou životností. Hlavní lampa LED, která je vysoce účinná a má delší životnost, podporuje připojování za provozu, takže můžete rychle měnit endoskopy mezi vyšetřeními bez nutosti vypnutí systému. Životnost lampy je zobrazena na přední straně světelného zdroje.
HDL-330X S xenonovou výbojkou Teplota barev xenonové výbojky se blíží teplotě barev přímého slunečního světla, obsahuje vysoký index vykreslení barev, který pracuje ruku v ruce s obrazovým procesorem, a nabízí skvělý výkon a kvalitu obrazu, podporuje připojování za provozu, takže můžete rychle měnit endoskopy mezi vyšetřeními bez nutnosti vypnutí systému. Automaticky ztlumí nebo zesvětlí zdroj, aby poskytoval vždy nejlepší úroveň osvětlení. Úroveň osvětlení lze navíc v případě potřeby upravit i ručně pomocí ovládacího panelu zdroje světla.

Zdroje světla

REF Vlastnosti
550 SERIES One step připojení, připojení za provozu. Plug and play bez přerušení procesoru, systém zaručuje kdykoli bezproblémový postup.
Vylepšený design rukojeti. Hlava s ergonomickým designem a intuitivnějším rozložením, což pomáhá snížit únavu při delších výkonech.
Vynikající manévrovatelnost. Krátký poloměr ohybu a postupná tuhost umožňují efektivní intubaci, dosah a pozorování. Pracovní kanál s velkým průměrem usnadňuje terapeutické výkony.
Vodní paprsek. Všechny endoskopy jsou vybaveny funkcí water jet. Smyje veškerý hlen nebo krev a zajišťuje vždy jasný obraz.
Skutečně vodotěsný. Endoskopy řady 550 lze ponořit pod vodu nebo do roztoku bez vodotěsného víčka. Lze snadno čistit a dezinfikovat při minimálním riziku poškození vodou nesprávnou manipulací.
500 SERIES Obrazovým snímač CMOS s výstupem s vysokým rozlišením, ostrý obraz se zlepšenou viditelností a zvýšenými detaily. Endoskopy řady 500 jsou vhodné jak pro rutinní postupy, tak pro složité zákroky.
Vodní paprsek se silným tlakem pomáhá odplavovat nečistoty a udržovat čistou optiku při rutinních a terapeutických výkonech. Dostatečně široký pracovní kanál.
Krátký poloměr ohybu s širšími úhly nastavení otevírá zorné pole a snižuje pravděpodobnost neodhalení lézí.
Postupná tuhost poskytuje pohodlné zavádění, a to i do hluboké části tlustého střeva.
Endoskopy série 500 se snadno používají. Vyberte si z více než deseti akcí: zmrazení, přichycení, vylepšení obrazu atd. a přizpůsobte si tlačítka na rukojeti. Ovládací prvky proudu vody a vzduchu jsou příjemně dostupné. Lehký design rukojeti, který snižuje únavu, zejména při delších výkonech
430 SERIES Obrazovým snímač CMOS s výstupem s vysokým rozlišením, ostrý obraz se zlepšenou viditelností a zvýšenými detaily. Vhodné jak pro rutinní postupy, tak pro složité zákroky.
Vodní paprsek se silným tlakem pomáhá odplavovat nečistoty a udržovat čistou optiku při rutinních a terapeutických výkonech. Dostatečně široký pracovní kanál.
Krátký poloměr ohybu s širšími úhly nastavení otevírá zorné pole a snižuje pravděpodobnost neodhalení lézí.
Postupná tuhost poskytuje pohodlné zavádění, a to i do hluboké části tlustého střeva.
Snadné použití. Vyberte si z více než deseti akcí: zmrazení, přichycení, vylepšení obrazu atd. a přizpůsobte si tlačítka na rukojeti. Ovládací prvky proudu vody a vzduchu jsou příjemně dostupné. Lehký design rukojeti, který snižuje únavu, zejména při delších výkonech.
330 SERIES Vysoce kvalitní a ostré obrazy. Vhodné jak pro rutinní postupy, tak pro složité zákroky.
Vodní paprsek se silným tlakem pomáhá odplavovat nečistoty a udržovat čistou optiku při rutinních a terapeutických výkonech. Dostatečně široký pracovní kanál.
Krátký poloměr ohybu s širšími úhly nastavení otevírá zorné pole a snižuje pravděpodobnost neodhalení lézí.
Postupná tuhost poskytuje pohodlné zavádění, a to i do hluboké části tlustého střeva.
Vyberte si z více než deseti akcí: zmrazení, přichycení, vylepšení obrazu atd. a přizpůsobte si tlačítka na rukojeti. Ovládací prvky proudu vody a vzduchu jsou příjemně dostupné. Lehký design rukojeti, který snižuje únavu, zejména při delších výkonech.
Endosono

REF Vlastnosti
EG-UC5T JIŽ BRZY
EG-UR5 Mistrovské spojení
360° radiální echoendoskop EG-UR5 je prubířský kamen přesné diagnostiky v GI traktu a jeho extra-luminální struktuře. Jedná se o zvládnutí pokročilé technologie ultrazvuku a endoskopie.
Dosáhněte širšího záběru s 360° úhlem skenování EG-UR5 a získejte při každém výkonu nestrannou perspektivu v každém kroku. Rozsah má velké zorné pole, které nepřekáží přednímu endoskopickému obrazu. Výstupy s vysokým rozlišením z endoskopického i ultrazvukového systému společně poskytují vynikající přesnost diagnostiky.
Nenechte si ujít žádný důležitý detail, i když je subepiteliální, díky nastavitelným zaostřovacím bodům EG-UR5, dostatečnému spektru frekvencí ultrazvuku, které pronikají hluboko do tkáně.
Snadno přepínejte mezi řadou režimů zobrazení, B / M / CFM / Power Doppler / Pulse Wave Doppler, aby vyhovovaly měnícím se klinickým potřebám. Díky informacím z ultrazvuku v kombinaci s chromoendoskopickou technologií SonoScape je možná přesná diagnostika.
EG-UR5 navíc nabízí integrovaný 2,2 mm pracovní kanál, který umožňuje přímou biopsii.
Vše ve štíhlém těle, EG-UR5 má malý distální konec s krátkým poloměrem ohybu, protože se ohýbá ve všech čtyřech směrech. Jeho univerzálnost a flexibilitu oceníte vy i vaši pacienti.

KE STAŽENÍ